6van 6
  • 1.552 berichten
  • 27 december 2012 21:09
10K
added
25K
prices
10
info pages
1K
posts
27 december 2012 21:09

Weet er iemand of de reeds verkochte veilingkavels kunnen verplaatst worden naar een ander plaats (map, of iets dergelijks)?

  • 431 berichten
  • 27 december 2012 21:18
27 december 2012 21:18

Met de diverse filter/selectie mogelijkheden die er zijn bij "Mijn veiling kavels", heb je allerlei mogelijkheden tot je beschikking om alleen datgene op het scherm te krijgen wat je wilt zien.

  • 1.552 berichten
  • 3 januari 2013 16:34
10K
added
25K
prices
10
info pages
1K
posts
3 januari 2013 16:34

Hoe komt het dat als ik voor het ogenblik een  nieuw veilingkavel wil aanmaken, ik alleen de posttarieven kan invullen en geen omschrijving of SUBtitel.

Dus kan ik  het niet opslaan

zie hieronder wat ik krijg

  • 1.552 berichten
  • 3 januari 2013 16:40
10K
added
25K
prices
10
info pages
1K
posts
3 januari 2013 16:40
Voor item 'Robbedoes 2960' Thumb1_47171610-2fc6-012b-9f7f-fdfdd76bacccSoort veiling: Taal     Geschatte opbrengst€Start bod€Verzendkosten NL€Verzendkosten BE€Verzendkosten FR€Verzendkosten EUR1€Verzendkosten wereld€Compleet?aanbieden aan veilingmeester zodat deze de kavel kan gaan inplannen

Let op: Je moet minimaal 1 eigen afbeelding toevoegen voor je het kavel kunt aanbiedenOpmerkingen veilingmeester:Terug
  • 1.552 berichten
  • 16 januari 2013 18:28
10K
added
25K
prices
10
info pages
1K
posts
16 januari 2013 18:28

Beste Veilingmeester,

Mijn bladzijde met veilingskavels wordt al aardig vol ;)
Wanneer ik aangeboden vraag, dan geeft hij ze normaal allemaal en vraag ik goedgekeurd, dan geeft hij enkel de goedgekeurde en niet de ingeplande.
Vraag ik goedgekeurde en ingeplande, dan heeft hij OOK de reeds geveilde. Foutje in het programma????

  • 63 berichten
  • 18 januari 2013 16:38
50
posts
18 januari 2013 16:38

Bedankt voor het melden van deze bug. We hebben het gefixt.

6van 6