Grotere foto
Cathedral



Catalogusgegevens
LastDodo nummer
5459547
Rubriek
Spellen
Titel
Cathedral
Algemene spelnaam
Fabrikant / uitgever
Soort spel
Reeks
Nummer in reeks
Jaar
Aantal spelers
2
Auteur / ontwerper
Thema
Taal
Afmetingen
Bijzonderheden
Cathedral is een mooi uitgevoerd bordspel van massief hout, dat het ook goed als decoratie doet.
Het spel bestaat uit een houten bord van tien x tien vakjes, omgeven door een verhoging, die de stadsmuur voorstelt, compleet met hoektorens. Beide spelers beschikken over 13 verschillende speelstukken, die gebouwen representeren. En nog een neutraal stuk de kathedraal. Het is daarbij de bedoeling om zoveel mogelijk stukken kwijt te raken, en dit bij de tegenstander te verhinderen.
De eerste speler begint met de kathedraal op het bord te plaatsen. Daarna plaatsen de spelers om beurten een speelstuk. Het is daarbij de bedoeling om zoveel mogelijk stukken kwijt te raken, en dit bij de tegenstander te verhinderen.
Het spel eindigt als geen van beide spelers nog een stuk kan plaatsen. Winnaar is degene die de minste vakjes nodig zou hebben om de overgebleven gebouwen te plaatsen.






