Nog niet te koop aangeboden.Je kunt dit item in je zoeklijst zetten. Dan krijg je direct bericht als het te koop wordt aangeboden.

Voeg toe aan mijn zoeklijst

Nieuwstaat

Dit item staat op de zoeklijst van 1 verzamelaar. Als je hen wilt bereiken dan kun je het aanbieden in je shop. De zoekers worden dan automatisch via e-mail gewezen op jouw aanbod (tenzij ze dat actief hebben uitgezet).

1 x
Goede staat
LastDodo nummer
4980921
Categorie
Modelauto's
Titel
Volkswagen T1 Bus
Fabrikant / merk
Nummer
60k
Automerken
Schaal
Productiejaar modelauto
1961
Eerste productiejaar echte auto
Land van productie modelauto
Germany
Afmetingen
Bijzonderheden
Invoerdatum
6 oktober 2014 10:36
Ingevoerd door
Laatst gewijzigd op
25 april 2019 01:37

Waarde van Volkswagen T1 Bus
Maak een account aan of log in om de verschillende cataloguswaarden van Volkswagen T1 Bus te zien.

AanmeldenHeb je al een account? Inloggen

Uitgelichte veilingkavels

Road Kings - 1:18 - Scania143V8Streamline1995/// blau
Road Kings - 1:18 - Scania143V8Streamline1995/// blau
Sluit over
€ 100,00
Siku - 1:50 - DAF 95 - TNT Express - Liontoys - lioncar
Siku - 1:50 - DAF 95 - TNT Express - Liontoys - lioncar
Sluit over
€ 27,00
Lion Toys - 1:50 - DAF en Volvo - Jaren 70
Lion Toys - 1:50 - DAF en Volvo - Jaren 70
Sluit over
€ 19,00
Märklin - 1:43 - Mercedes Benz 300 SL ref. 8019 originale - Gemaakt in Duitsland
Märklin - 1:43 - Mercedes Benz 300 SL ref. 8019 originale - Gemaakt in Duitsland
Sluit over
€ 55,00
Polistil, Bburago, Gama - 1:24 - Lancia 037 Totip, Lancia Stratos East African Safari, Lancia 037, Rolls Royce Silver Shadow - Citroën Pallas, VW Passat,
Polistil, Bburago, Gama - 1:24 - Lancia 037 Totip, Lancia Stratos East African Safari, Lancia 037, Rolls Royce Silver Shadow - Citroën Pallas, VW Passat,
Sluit over
€ 102,00
Corgi - 1:43 - Ghia 5000 Mangusta, 4.2 litre Jaguar E Type, Bentley Continental, Ford Thunderbird - Mercedes Benz 300S, BMC Mini Countryman, Land Rover Pechwagen - Mint in Box
Corgi - 1:43 - Ghia 5000 Mangusta, 4.2 litre Jaguar E Type, Bentley Continental, Ford Thunderbird - Mercedes Benz 300S, BMC Mini Countryman, Land Rover Pechwagen - Mint in Box
Sluit over
Cult Scale Models - 1:18 - Alfa Romeo Giulietta Sprint Zagato (SZ) Red 1960 - Mint Boxed - Limited Edition
Cult Scale Models - 1:18 - Alfa Romeo Giulietta Sprint Zagato (SZ) Red 1960 - Mint Boxed - Limited Edition
Sluit over
€ 164,00
Kyosho - 1:18 - Lamborghini Miura 400 SV
Kyosho - 1:18 - Lamborghini Miura 400 SV
Sluit over
€ 169,00
Top Marques - 1:12 - Ferrari F355 Berlinetta - 1994 - Geel - Large scale and limited edition of 250 pieces
Top Marques - 1:12 - Ferrari F355 Berlinetta - 1994 - Geel - Large scale and limited edition of 250 pieces
Sluit over
€ 151,00
Otto Mobile - 1:12 - Volkswagen Golf 1 Oettinger Alpine Wit
Otto Mobile - 1:12 - Volkswagen Golf 1 Oettinger Alpine Wit
Sluit over
€ 80,00
Minichamps - 1:18 - Porsche 911 Carrera RSR - Kleur Wit/Blauw
Minichamps - 1:18 - Porsche 911 Carrera RSR - Kleur Wit/Blauw
Sluit over
€ 80,00
GT Spirit - 1:18 - Porsche 911 S 2.7 Targa - GT780 - Limited 999 pcs
GT Spirit - 1:18 - Porsche 911 S 2.7 Targa - GT780 - Limited 999 pcs
Sluit over
€ 120,00
Altaya-ixo - 1:18 - KTM RC16 Miguel Oliveira (2020) Styria MotoGP 1/18 Diecast
Altaya-ixo - 1:18 - KTM RC16 Miguel Oliveira (2020) Styria MotoGP 1/18 Diecast
Sluit over
€ 5,00
IXO - 1:24 - Suzuki y Yamaha Official - Vader en zoon Wereldkampioen 500cc
IXO - 1:24 - Suzuki y Yamaha Official - Vader en zoon Wereldkampioen 500cc
Sluit over
€ 1,00
Hot Wheels - 1:64 - 88x Hot Wheels 2001 Main Line - 88x 2001 Hotwheels nrs 97-240 Main Line
Hot Wheels - 1:64 - 88x Hot Wheels 2001 Main Line - 88x 2001 Hotwheels nrs 97-240 Main Line
Sluit over
€ 200,00
Autoart - 1:18 - Chevrolet Corvette 1958 - Kleur Snowcrest White
Autoart - 1:18 - Chevrolet Corvette 1958 - Kleur Snowcrest White
Sluit over
€ 138,00
Dinky Supertoys - 1:43 - Honest John Missile Launcher No. 665
Dinky Supertoys - 1:43 - Honest John Missile Launcher No. 665
Sluit over
€ 56,00
Märklin - 1:43 - Porsche 356
Märklin - 1:43 - Porsche 356
Sluit over
€ 120,00
Kyosho - 1:18 - Fiat 131 Abarth Team River Rally Sanremo '80 Bettega - KY08376C
Kyosho - 1:18 - Fiat 131 Abarth Team River Rally Sanremo '80 Bettega - KY08376C
Sluit over
€ 120,00
Laudoracing - 1:18 - Autobianchi A112 Abarth Rally Valli Piacentine - 1978 - LM091A
Laudoracing - 1:18 - Autobianchi A112 Abarth Rally Valli Piacentine - 1978 - LM091A
Sluit over
€ 30,00
Autoart - 1:18 - Jaguar F type 2015 R Coupe
Autoart - 1:18 - Jaguar F type 2015 R Coupe
Sluit over
€ 90,00
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Ernst Fuchs BMW 635 CSi 1982
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Ernst Fuchs BMW 635 CSi 1982
Sluit over
€ 320,00
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Alexander Calder BMW 3.0 CSL 1975
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Alexander Calder BMW 3.0 CSL 1975
Sluit over
€ 365,00
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Robert Rauschenberg BMW 635 CSi 1986
ART CAR Minichamps - 1:18 - Art Car Robert Rauschenberg BMW 635 CSi 1986
Sluit over
€ 340,00
Art Car Minichamps - 1:18 - Art Car Andy Warhol BMW M1 Group 4, 1979
Art Car Minichamps - 1:18 - Art Car Andy Warhol BMW M1 Group 4, 1979
Sluit over
€ 390,00
Minichamps - 1:18 - Alfa Romeo Giulia Super 1600 Polizia 1970 - 6 opent deuren en motor
Minichamps - 1:18 - Alfa Romeo Giulia Super 1600 Polizia 1970 - 6 opent deuren en motor
Sluit over
€ 100,00
Swarovski for Maisto - 1:18 - Lamborghini Murcielago LP 640
Swarovski for Maisto - 1:18 - Lamborghini Murcielago LP 640
Sluit over
€ 250,00
Exoto - 1:18 - JMS Porsche 934 #56, Le Mans 1977 - RLG18090
Exoto - 1:18 - JMS Porsche 934 #56, Le Mans 1977 - RLG18090
Sluit over
€ 130,00
Märklin - 1:43 - ref. 5524/1 Mercedes, ref. 5524/18 Mercedes, ref. 5524/`12 Aanhanger - Jaren '50
Märklin - 1:43 - ref. 5524/1 Mercedes, ref. 5524/18 Mercedes, ref. 5524/`12 Aanhanger - Jaren '50
Sluit over
€ 49,00
Matchbox - 1:64 - Service Station - MG-2
Matchbox - 1:64 - Service Station - MG-2
Sluit over
€ 100,00