5van 5
  • 4 berichten
  • 23 april 2015 12:27
23 april 2015 12:27

Mijn vraag aan de veilingmeesters.

Ik heb een aantal parfumflesjes aangeboden voor de curosia veiling.

Ik had een reserve prijs daarbij geplaats.Er werd mij gemeld dat de reserve prijs te hoog was en het beter was die weg te laten, dat advies heb ik opgevolgd en toen opnieuw aangeboden.

Mijn kavel werdt goedgekeurd, maar tot mijn verbazing zie ik het wederom als concept staan, omdat er geen parfumflesjes meer worden aangeboden voor de curosiaveiling.

Kunt u mij vertellen bij welke veiling ik ze wel kan aanbieden, omdat ze ook in uw catalogus worden opgenomen en er ook bijzondere flesjes tussen staan.

  • Catalogus manager
  • 8.580 berichten
  • 23 april 2015 12:29
10K
added
1K
prices
50
info pages
250K
reviews
5K
posts
23 april 2015 12:29

Er is geen enkele garantie dat hier iemand meeleest die er iets mee kan. Stel je vraag a.u.b. via mail aan de veilingmeester of aan de Klantenservice.

  • 3 berichten
  • 6 mei 2015 09:31
6 mei 2015 09:31

U zou kunnen proberen uw flesjes te ruilen-verkopen op een parfumverzamelaarsbeurs in Nederland-Belgie of Duitsland. Succes verzekerd.

  • 4 berichten
  • 6 mei 2015 21:53
6 mei 2015 21:53

Bedankt voor de tip.

  • 1 bericht
  • 24 juni 2015 04:54
24 juni 2015 04:54

Ga E-bay op, er wordt gesmacht naar parfums ( -flesjes ).

Succes ermee

5van 5