Mijn vraag aan de veilingmeesters.
Ik heb een aantal parfumflesjes aangeboden voor de curosia veiling.
Ik had een reserve prijs daarbij geplaats.Er werd mij gemeld dat de reserve prijs te hoog was en het beter was die weg te laten, dat advies heb ik opgevolgd en toen opnieuw aangeboden.
Mijn kavel werdt goedgekeurd, maar tot mijn verbazing zie ik het wederom als concept staan, omdat er geen parfumflesjes meer worden aangeboden voor de curosiaveiling.
Kunt u mij vertellen bij welke veiling ik ze wel kan aanbieden, omdat ze ook in uw catalogus worden opgenomen en er ook bijzondere flesjes tussen staan.
My question to the auctioneers.
I have offered a number of perfume bottles for the curosia auction.
I had placed a reserve price. I was informed that the reserve price was too high and it was better to leave it out, I followed that advice and then offered it again.
My lot was approved, but to my surprise I see it as a concept again, because there are no perfume bottles more are offered for the curosia auction.
Can you tell me at which auction I can offer them, because they will also be included in your catalog and there are also special bottles in between.
- Catalogus manager
- 8.580 berichten
- 23 april 2015 12:29
Er is geen enkele garantie dat hier iemand meeleest die er iets mee kan. Stel je vraag a.u.b. via mail aan de veilingmeester of aan de Klantenservice.
There is no guarantee that someone will read along who can do something with it. Please ask your question by e-mail to the auctioneer or to Customer Service.
U zou kunnen proberen uw flesjes te ruilen-verkopen op een parfumverzamelaarsbeurs in Nederland-Belgie of Duitsland. Succes verzekerd.
You could try to trade-sell your bottles at a perfume collector's fair in the Netherlands-Belgium or Germany. Guaranteed success.
Bedankt voor de tip.
Thanks for the tip.
Ga E-bay op, er wordt gesmacht naar parfums ( -flesjes ).
Succes ermee
Enter E-bay, there is a craving for perfumes (bottles).
Good luck with it