- 1,545 messages
- December 27, 2012 21:09
Weet er iemand of de reeds verkochte veilingkavels kunnen verplaatst worden naar een ander plaats (map, of iets dergelijks)?
Does anyone know if the auction lots already sold can be moved to another place (folder, or something similar)?
Met de diverse filter/selectie mogelijkheden die er zijn bij "Mijn veiling kavels", heb je allerlei mogelijkheden tot je beschikking om alleen datgene op het scherm te krijgen wat je wilt zien.
With the various filter / selection options available at "My auction lots", you have all kinds of options at your disposal to get only what you want to see on the screen.
- 1,545 messages
- January 03, 2013 16:34
Hoe komt het dat als ik voor het ogenblik een nieuw veilingkavel wil aanmaken, ik alleen de posttarieven kan invullen en geen omschrijving of SUBtitel.
Dus kan ik het niet opslaan
zie hieronder wat ik krijg
How come if I want to create a new auction lot for the moment, I can only enter the postal rates and no description or SUB title.
So I can't save it
see below what I get
- 1,545 messages
- January 03, 2013 16:40
Let op: Je moet minimaal 1 eigen afbeelding toevoegen voor je het kavel kunt aanbiedenOpmerkingen veilingmeester:Terug
Please note: You must add at least 1 image of your own before you can offer the lot. Remarks from the auctioneer: Back
- 1,545 messages
- January 16, 2013 18:28
Beste Veilingmeester,
Mijn bladzijde met veilingskavels wordt al aardig vol ;)
Wanneer ik aangeboden vraag, dan geeft hij ze normaal allemaal en vraag ik goedgekeurd, dan geeft hij enkel de goedgekeurde en niet de ingeplande.
Vraag ik goedgekeurde en ingeplande, dan heeft hij OOK de reeds geveilde. Foutje in het programma????
Dear Auctioneer,
My page with auction lots is already getting pretty full;)
When I ask for offers, he normally gives them all and I ask for approved, then he only gives the approved ones and not the ones scheduled.
I ask approved and scheduled, then he ALSO has the one already auctioned. Error in the program ????
Bedankt voor het melden van deze bug. We hebben het gefixt.
Thanks for reporting this bug. We fixed it.